Uczniowie Szkół Salezjańskich opanowali sztukę zdobienia decoupage!

Podczas zajęć technicznych, uczniowie Szkół Salezjańskich opanowali sztukę zdobienia decoupage. Realizacje są naprawdę bardzo oryginalne! Już 23 października zapraszamy na kiermasz wykonanych przedmiotów. Za zebrane pieniądze zakupimy najpotrzebniejsze  narzędzia i przybory do stworzenia pracowni technicznej.

Chcesz pomóc?

 Potrzebne niezbędne: płaskoszczypy uniwersalne, imadło, młotek, pilnik do metalu płaski, przymiar kontowy, linijka stalowa, piła mała naprężana (cienki brzeszczot), wiertarka elektryczna, statyw do wiertarki, imadło do wiertarki, okulary ochronne, skrzynki narzędziowe, kleje na ciepło … Jeżeli posiadasz niepotrzebne materiały, które motają się wokół Ciebie i nie bardzo wiesz, co z nimi zrobić? Pracownia Techniczna chętnie zadowoli się jakakolwiek ilością narzędzi, gwoździ, wkrętów.

Liczymy na Twoją pomoc!