Awans naszych tenisistów w Mistrzostwach Poznania

Równolegle z turniejem dziewcząt odbyły się zmagania chłopców, którzy rywalizowali z SP 19 i SP 29. Mecz pomiędzy naszymi gośćmi zakończył się wygraną 3:0 dla SP 19.

My rozpoczęliśmy udział w turnieju od potyczki z SP 29 i okazaliśmy się zdecydowanie lepsi. Antek Parafiński w swoim meczu stracił w sumie zaledwie 10 punktów, a Dominik Skrzydlewski równie gładko pokonał 3:0 swojego rywala.

W deblu zagrali wspólnie Antek i Wiktor Kurzawski i tylko przez chwilę w drugim secie przegrywali, ale opanowali emocje i zwyciężyli 3:0.

W drugim naszym meczu zagraliśmy z SP 19. Chłopcy z tej szkoły okazali się troszkę trudniejszym rywalem, ale po meczach Antka i Dominika było już 2:0 dla PSSP. W deblu tym razem reprezentowali nas Dominik i Wiktor, którzy chwilami grali bardzo dobrze, ale przytrafił im się również słabszy moment w trzecim secie.

Przegrali go 11:6, ale później pewnie zwyciężyli w czwartym secie, debla wygraliśmy 3:1, a cały mecz 3:0 i awansowaliśmy do kolejnej rundy Mistrzostw Poznania Szkół Podstawowych.

Opiekunowie: Joanna Miłkowska i Łukasz Włoch.

Gratulacje!!