Sukces przy tenisowym stole

We wtorkowe południe rozpoczął się w naszej szkole turniej tenisa stołowego szkół podstawowych z udziałem dziewcząt reprezentujących salezjańskie barwy. Pierwszy mecz rozegrały SP 51 i SP 28, a jak się później okazało był to najbardziej wyrównany i zacięty mecz. Po rozegraniu singli i debla mieliśmy wynik 2:1 dla SP 28. Kolejny mecz wygrała reprezentantka SP 51 i o końcowym rezultacie musiała decydować piąta potyczka, którą wygrała uczennica z SP 28 i to one cieszyły się ze zwycięstwa.

Nasz pierwszy mecz zagraliśmy z SP 51 i od początku do końca byliśmy lepszą drużyną, zwyciężając 3:0 i ostatni mecz miał zdecydować o awansie do kolejnej rundy rozgrywek. W poprzednim  nie straciliśmy nawet seta, ale z Sp 28 nie było aż tak łatwo. Najbardziej walczyć musiała Wiktoria Drajer, która straciła jednego seta, ale swój mecz ostatecznie wygrała. Marta Wiśniewska bez problemu uporała się z drugą zawodniczką, a w deblu wraz z Małgorzatą Górską straciły w trzech setach zaledwie 9 punktów.

Zwyciężyliśmy oba mecze 3:0 i zagramy w kolejnej rundzie Mistrzostw Poznania Szkół Podstawowych.

Opiekunowie: Joanna Miłkowska i Łukasz Włoch

Gratulacje!!!