Zapraszamy na kiermasz rękodzieła!

Serdecznie zapraszamy na kiermasz wyrobów użytkowych z niepowtarzalnymi wyrobami technicznymi!

Sprzedaż odbędzie się w środę 23.10.2013 w godz.16.30-18.00.

Istnieje możliwość zakupu od naszych uczniów za symboliczne kwoty oryginalnych mydeł, podkładek pod kawę, butelek ręcznie zdobionych motywami dekupaż.

Prace zostały wykonane na zajęciach technicznych. Za zebrane pieniądze zakupimy najpotrzebniejsze narzędzia i przybory do stworzenia pracowni technicznej.

Chcesz pomóc?

 Potrzebne niezbędne: płaskoszczypy uniwersalne, imadło, młotek, pilnik do metalu płaski, przymiar kontowy, linijka stalowa, piła mała naprężana (cienki brzeszczot), wiertarka elektryczna, statyw do wiertarki, imadło do wiertarki, okulary ochronne, skrzynki narzędziowe, kleje na ciepło… Jeżeli posiadasz niepotrzebne materiały, które motają się wokół Ciebie i nie bardzo wiesz, co z nimi zrobić, Pracownia Techniczna chętnie zadowoli się jakąkolwiek ilością narzędzi, gwoździ, wkrętów.

Liczymy na Twoją pomoc!