Zbiórka żywności „Serce dla Lwowa”

Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Poznaniu wraz z Szkolnym Kołem Wolontariatu zaprasza do zbiórki żywności w dniach 28.10.12 – 20.11.12.
Zbieramy:
– trwałą  żywność (konserwy mięsne i rybne, olej, kasza, mąka, cukier, kawa, kakao, herbata, zupy w proszku, budyń, kisiel, galaretki  itp.),
– słodycze (czekolada, cukierki, wafle, herbatniki, batony, guma do żucia itp.),
– artykuły higieniczne i opatrunkowe (proszek do prania, pastę do zębów, mydło, szampon, płyn do naczyń, bandaże, opatrunki, plastry itp),
– artykuły szkolne (zeszyty, bloki rysunkowe, kredki, plastelina, długopisy, różne przybory szkolne itp.),
– zabawki, płyty DVD z bajkami, piosenkami itp.
– nowe książki – bajki i literatura dla dzieci, które znajdą się w paczkach na św. Mikołaja.
Dary trafią do ośrodka salezjańskiego przy kościele św. Piotra i Pawła w Przemyślanach a także do pięciu parafii rzymsko–katolickich we Lwowie oraz kościoła w Rohatynie i  Brzeżanach.
Każda klasa w swojej sali przygotowuje karton, do którego w czasie trwania akcji składa potrzebne artykuły.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję!