Podchody integracyjne pierwszej PSLO

Pewnego wrześniowego dnia świeżo upieczona klasa pierwsza PSLO, pod opieką prof. Anny Kukorowskiej i prof. Arlety Lehwark wybrała się na podchody integracyjne do lasu koło Jeziora Maltańskiego. Podzieliwszy się na grupy, niezwłocznie wyruszyliśmy w drogę. Pogoda, jak i humory uczestników, dopisywały od samego początku. Niezwykle szykownym repertuarem popisała się drużyna uciekająca, zadając rywalom m.in. odegranie sceny batalistycznej, jak również fragmentu “Romea i Julii”, zatańczenie belgijki oraz stworzenie z worków kreacji godnej włoskiego projektanta mody. Nie zabrakło także ćwiczeń fizycznych,  na przykład okopanie się. Pochwały należą się też drużynie goniącej, która skrzętnie wykonywała każde polecenie. Czego się nie zrobi dla edukacji i integracji? Po paru godzinach zabawy grupa uciekająca odsapnęła pod maltańskim strumykiem, gdzie wkrótce dołączyła do niej reszta klasy. Po podsumowaniu i wyzwaniu na rewanż, przyszła pora na pożegnanie. Każdy wrócił do domowego zacisza, mając ciągle w pamięci miłe wspomnienia z paru godzin dobrej zabawy i integracji.

Zrelacjonował: Mateusz Kowalczyk