Chłopcy w Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

W środę 13 listopada w naszej szkole odbył się turniej tenisa stołowego, w którym wzięły udział reprezentacje SP 50, SP 7 i PSSP. Stawką tego turnieju był awans do finału Mistrzostw Poznania.

W pierwszym meczu spotkali się chłopcy z SP 50 i SP 7. Mecz tylko chwilami dostarczał emocji, ponieważ “siódemka” nie grała tego dnia w optymalnym składzie i dość łatwo uległa “pięćdziesiątce” 3:0.

Nasz pierwszy mecz rozegraliśmy z SP 7 i okazaliśmy się zdecydowanie lepsi. Marcin Pakuła i Dominik Skrzydlewski wygrali swoje mecze po 3:0. Później w składzie z Dominikiem Skrzydlewskim i Wiktorem Kurzawskim graliśmy debla i to był najbardziej zacięty mecz, ale i tak wygraliśmy go 3:0.

Ostatni mecz miał zdecydować o pierwszym miejscu w turnieju. Graliśmy z SP 50 i chociaż bardzo mocno walczyliśmy i w poszczególnych setach przegrywaliśmy na przewagi, nie udało nam się zwyciężyć w tym meczu. Ale i tak obie drużyny awansowały do finału, w którym zmierzymy się z SP 14 o wejście do ścisłego finału.

Gratulacje!

Wystąpiliśmy w składzie:

Marcin Pakuła, Dominik Skrzydlewski, Wiktor Kurzawski i Antoni Parafiński.

Opiekun:

Łukasz Włoch