Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

W tym roku Dzień Nauczyciela był wyjątkowy. Każda klasa złożyła życzenia swoim pedagogom. Uczniowie ze szkoły podstawowej natomiast dodatkowo przebrali się za nauczycieli, co sprawiło, że atmosfera była wyjątkowo radosna. Wielu miało też okazję stanąć po drugiej stronie i poprowadzić lekcje z różnych przedmiotów. Choć godziny lekcyjne skrócono w tym dniu do 30 minut, zadanie nie okazało się wcale łatwe. Młodzi nauczyciele przekonali się, że trudno jest dobrze nauczyć, mieć posłuch i dyscyplinę w klasie oraz zdążyć zrealizować zaplanowane zadania. Mimo wszystko byli tacy, którzy sobie świetnie poradzili w tej roli.

Nauczyciele natomiast przygotowali w tym dniu konkurs fotograficzny –niespodziankę „Zanim zostaliśmy nauczycielami… też byliśmy dziećmi”! Należało rozpoznać, jaki nauczyciel jest na danym zdjęciu. Były to fotografie z dzieciństwa, więc zadanie nie należało do łatwych. Udało się jednak wyłonić zwycięzców: z PGS -reprezentanci klasy 3a (Zuzanna Domańska, Julia Kotara, Łukasz Kowalczyk, Marcin Jankowiak, Michał Budzisz), z PSSP – Emilia Olbińska i Jowita Ratajczak z kl.V oraz Michalina Ratajczak z klasy VI. Wyróżnieni zostali: Natalia Gawron, Ola Adamska, Wiktoria Drajer, Gosia Górska.

Gratulujemy!