Wystartowały rozgrywki o Mistrzostwo Poznania w Piłce Nożnej Halowej

W czwartek o godz. 16:00 rozpoczęły się mecze o Mistrzostwo Poznania w Piłce Nożnej Halowej i oczywiście nie mogło zabraknąć na tym turnieju drużyny chłopców z PSSP. Tego dnia rozegraliśmy dwa mecze i oba zakończyły się naszymi zwycięstwami. Najpierw pokonaliśmy SP 20 w stosunku 2:0, a bramki zdobywali Marcin Pakuła i Wiktor Kurzawski. W drugim meczu graliśmy ze szkołą Da Vinci, którą pokonaliśmy 4:2. Bramki zdobywali Wiktor Kurzawski dwie, Antek Janowski, a jedna bramka była samobójcza.

Kolejnym dniem rozgrywek była sobota i w tym dniu rywalizowaliśmy z ubiegłorocznym triumfatorem SP 6. Trzeba przyznać, że byliśmy stroną przeważającą w tym meczu i dość szybko bramkę zdobył Wiktor Kurzawski po asyście naszego bramkarza Marcina Pakuły. Niestety, nie ustrzegliśmy się błędu i pod koniec meczu straciliśmy bramkę. Choć mieliśmy jeszcze okazje do wygrania meczu, to zremisowaliśmy 1:1. Następnie zagraliśmy z SP 45 i od pierwszych sekund meczu rozpoczęliśmy huraganowe ataki na bramkę rywali. Zanim jednak zdobyliśmy bramkę wiele naszych strzałów zablokowali obrońcy albo obronił bramkarz, ale na szczęście Dominik Skrzydlewski po dobrym rozegraniu rzutu rożnego zdecydował się na strzał lewą nogą i zdobył swoją pierwszą bramkę w turnieju. Później szczęście nam dopisywało, bo SP 45 miała swoje okazje, ale to nasza kontra zakończyła się zdobyciem bramki przez Antka Janowskiego.

W niedzielny poranek rozegraliśmy nasze kolejne mecze. Rozpoczęliśmy bardzo słabym i przegranym meczem z SP 87 w stosunku 3:1. Honorową bramkę zdobył Wiktor Kurzawski. Następnie graliśmy z dwiema drużynami SS4 i oba wygraliśmy, pierwszy 3:0 po bramkach Marcina Pakuły, Jana Adamskich i Wiktora Kurzawskiego, a drugi 2:1 po golach Wiktora Kurzawskiego i Stasia Kuczmy.

Za tydzień czekają nas decydujące mecze, ale jak na razie jesteśmy na podium i postaramy się na nim pozostać.