Wręczenie nagród od Chevrolet Szpot

Jak już wszystkim wiadomo, również w tym roku nasza szkoła okazała się najlepsza w biegach organizowanych przez Chevrolet Szpot, ale oficjalne wręczenie nagród nastąpiło na naszym podium w środowe południe. Najpierw na scenę weszli zdobywcy III miejsca, czyli Gimnazjum nr 24, później pojawili się uczniowie Gimnazjum nr 22, a na końcu reprezentanci Szkół Salezjańskich, którzy odebrali czek na 3 000 złotych i dyplom za zajęcie I miejsca. Jak co roku całość pieniędzy jest przeznaczona na sprzęt sportowy, z którego będą korzystać uczniowie naszych szkół.

Chcieliśmy podziękować organizatorowi biegów oraz wszystkim uczniom, rodzicom i sympatykom za liczne reprezentowanie salezjańskich barw. Mamy nadzieję, że jeszcze więcej będzie nas w kolejnej edycji biegów, która rozpoczyna się 25 stycznia nad Maltą.

Gratulują i dziękują nauczyciele wychowania fizycznego!!!