Chłopcy wrócili z Pucharem – Finał Tenisa Stołowego

We wtorek 26 listopada w SP nr 50 odbyły się Finały Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych. Wystąpiliśmy w składzie: Wiktor Kurzawski, Marcin Pakuła i Antoni Parafiński, a niestety zabrakło tym razem Dominika Skrzydlewskiego, który z powodu choroby nie mógł wesprzeć drużyny swoimi umiejętnościami. O wejście do ścisłego finału walczyliśmy z SP 14, czyli szkołą gdzie tenis stołowy jest wiodącą dyscypliną. Walczyliśmy z całych sił, ale przeciwnik okazał się lepszy. W meczu o III miejsce spotkaliśmy się z SP 56 i te mecze były znacznie lepsze niż poprzednie. Wiktor był bardzo blisko pokonania rywala w singlu, jednak w poszczególnych setach nieznacznie przegrywał. Marcin wygrał swój pojedynek i było 1:1. Bardzo ważny był debel i chłopcy z dużą determinacją przystąpili do gry. Pierwszego seta wygrali, ale kolejny padł łupem rywali. Następne już ze spokojem wygrało SP 56. Zajęliśmy IV miejsce, ale to i tak bardzo duży sukces. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Gratulacje dla chłopaków!

 

Wystąpiliśmy w składzie: Marcin Pakuła, Dominik Skrzydlewski, Wiktor Kurzawski i Antoni Parafiński.

Opiekun: Łukasz Włoch