Moja pierwsza relacja sportowa

Tym razem dzielna grupa projektowa zawitała to siedziby Radia Merkury. Spotkaliśmy się z panem Wojciechem Bernardem, który jest dziennikarzem sportowym w tej rozgłośni. Dzięki jego uprzejmości mogliśmy zobaczyć jak wygląda serwis sportowy i jego przygotowanie.

Chłopcy obserwowali również pracę dziennikarza na żywo. Potem przyszedł czas na zabawę i tak uczniowie naszej szkoły ponagrywali krótkie wystąpienia. Hitem naszej pracy jest zawołanie – „Piąteczka” w wykonaniu Janka Piechoty. Na pewno usłyszycie to podczas naszego projektu. Spotkanie zakończyliśmy krótkim wywiadem z panem Bernardem.

Praca komentatora sportowego w radiu wymaga wielkiej kreatywności, bo trzeba oddać emocje w taki sposób, by słuchacze „widzieli” wydarzenie przy radioodbiornikach. Wszystkie wskazówki pana Bernarda na pewno wykorzystamy w naszym projekcie.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.

[nggallery id=256]