Podziękowania

Wzorem lat ubiegłych, w dniach 17 i 18 grudnia, odbyła się w naszej szkole sprzedaż ciast, ozdób choinkowych i okolicznościowych pamiątek. Dzięki Państwa hojności udało się nam pozyskać z całej akcji kwotę 1.600 złotych. Pozwoli ona dofinansować wydarzenia szkolne, z których korzystają nasze dzieci. Niestety, bardzo niewiele osób zaangażowało się w przeprowadzenie samej sprzedaży, tym bardziej zatem, wszystkim, którzy poświęcili swój czas na przygotowanie ciast, a także bardzo nielicznej grupie „handlowców” oraz osobom, które wsparły finansowo naszą akcję, w imieniu Rady Rodziców, a przede wszystkim uczniów, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. Całą akcję przygotowywała i koordynowała pani Marzena Borna, której należą się osobne podziękowania.

[nggallery id=271]

Pozdrawiamy. Rada Rodziców