Superbabcia gościem Salezjańskiej Gaduły

Zazwyczaj wywołują w nas zniecierpliwienie, złość i niechęć. Jesteśmy zaangażowani w fabułę jakiegoś interesującego filmu i nagle… reklama.

Dzięki spotkaniu z panią Iwoną Jędrzejewską mogliśmy spojrzeć na nią nieco inaczej.

 Pani Iwona Jędrzejewska to wyjątkowa babcia Piotra Barełkowskiego – aktywna, ambitna, pomysłowa i chętna, by dzielić się z młodymi ludźmi swoim doświadczeniem. Na spotkaniu koła dziennikarskiego opowiadała redakcji Salezjańskiej Gaduły o świecie reklamy.

Zna go doskonale. Brała udział w castingu do reklamy i uczestniczyła w jej tworzeniu. Podkreśla, że praca nad jedną to wiele godzin wysiłku, którego często nie widać na ekranie. Ci, którzy oglądają efekt końcowy, mogą zobaczyć zaledwie kilkusekundową migawkę. To nie oddaje w pełni trudu, jaki został włożony, by reklama powstała.

Nasz gość zdradził również, jak być nowoczesną superbabcią. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat świata reklamy i poznać receptę na bycie nowoczesną babcią, przeczytajcie kolejny numer naszej gazetki, który ukaże się już po feriach.