Ruszyła II edycja konkursu „Złota Igła Salezjańska 2013/2014”

Na przełomie grudnia   ruszyła II edycja ogólnoszkolnego konkursu „Złota Igła Salezjańska 2013/2014” W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum,liceum którzy chcą wykazać się polotem, wyobraźnią,  dobrym gustem i poczuciem estetyki, wykazują zainteresowania modą. Uczestnicy konkursu, to kreatorzy mody, twórcze i ambitne osoby.

I edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zgłosiła się rekordowa liczba chętnych, udział wzięło 25  pasjonatów mody z całej Polski. Zainteresowanie konkursem fantastycznie motywuje do tego aby do udziału w II edycji zachęcić jeszcze więcej młodych, utalentowanych ludzi,  konkurs daje szansę na rozwój i edukacje jak żaden inny. Wśród nagród znajdują się  „Złota Igła Salezjańska”, Nagroda Publiczności oraz Nagroda Specjalna zafundowana przez firmę Trynite – polskiego producenta odzieży damskiej.
Wszystkie prace oceni grono ekspertów, pasjonatów mody, angażujących się w rozwój młodych talentów. Zapraszamy do udziału!

Ostateczny termin zgłoszeń 30 kwiecień (zgłoszenie na konkurs – załącznik w regulaminie)

Konkurs odbędzie się w dniu 10 czerwca 2014 -zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu “Złota Igła Salezjańska”