Srebrna Tarcza dla naszego Liceum

 

Miesięcznik Perspektywy i dziennik Rzeczpospolita opublikowały ranking najlepszych liceów i techników w Polsce. Jest on dla nas szczególnie ważny, ponieważ zostaliśmy odznaczeni srebrną tarczą. Włączono nas także do zaszczytnego grona szkół z „talentem w herbie”.

Z tego odznaczenia mogą być zadowoleni nie tylko uczniowie, których bardzo dobre rezultaty na egzaminach maturalnych zostały docenione. Sukces ten jest również zasługą rodziców, którzy współpracują ze szkołą i motywują swoje dzieci do działania. Gratulacje należą się również nauczycielom, ponieważ nigdy nie szczędzili wysiłku, czasu i sił, by pracować z uczniami.

Cała społeczność szkoły zasłużyła sobie na ten wielki sukces. Niech on motywuje i zachęca do dalszej, wytężonej pracy, której owoce z pewnością będą widoczne.