Maja Górczak wyróżniona nagrodą specjalną

Maja Górczak po sukcesie na Festiwalu ALE KINO znów podbija świat filmu. Jej recenzja „Katedry” Bagińskiego otrzymała nagrodę specjalną.

 

Obrady jury były bardzo burzliwe.

Komisja V OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU FILMOTEKI nie miała łatwego zadania, ponieważ poziom był wysoki. Maja została nagrodzona w kategorii „gimnazjum”. Uczennica otrzymała książkę o tematyce filmowej i zestaw filmów dokumentalnych.

Maja Górczak kolejny raz udowodniła, że z wielką pasją zgłębia i odkrywa tajemnice filmu. Podejmuje kolejne ambitne wyzwania w tej dziedzinie, stawia sobie kolejne cele. Gratuluję zatem nie tylko zaszczytnego wyróżnienia, ale również zaangażowania, wysiłku i wiary w końcowy sukces. To postawa godna naśladowania.

Mam nadzieję, że ten kolejny sukces będzie mobilizacją, zachętą i zapowiedzią kolejnych laurów i zdobyczy w tej dziedzinie. Tego z całego serca życzę!

Recenzja –> TUTAJ

Zapoznaj się z artykułem