Radosna zabawa na Balu Burego Misia

23 stycznia 2014 r. po raz drugi w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla niepełnosprawnych podopiecznych Wspólnoty Burego Misia. Liczni goście, przystrojeni w karnawałowe maski przybyli do nas licząc na dobrą zabawę i serdeczne przyjęcie. Z całą pewnością nie byli rozczarowani!

W imprezie brały udział osoby o różnym stopniu i rodzaju niepełnosprawności, w tym również dziewczyna poruszająca się na wózku inwalidzkim. Schody nie stanowiły problemu dla naszych uczniów, którzy dzielnie pomagali pokonywać bariery architektoniczne. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości!

Zgodnie ze zwyczajem, na balu nie zabrakło tańców, loterii fantowej, słodkiego poczęstunku oraz mnóstwa dobrego humoru i spontanicznej zabawy.

Bardzo dziękuję wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom i innym pracownikom szkoły zaangażowanym w przygotowanie i przebieg balu!

Serdeczne podziękowania kieruję również do Starostwa Powiatowego w Poznaniu oraz innych fundatorów nagród, dzięki którym loteria fantowa okazała się prawdziwym sukcesem!

 

Zdjęcia z balu można obejrzeć w galerii!