Wspomnienia z półkolonii.

Tegoroczne ferie już za nami. Oprócz wiedzy jaką zdobywaliśmy podróżując po różnych kontynentach, ćwiczyliśmy naszą celność na kręgielni, zręczność i wytrzymałość w wiosce traperskiej. Mieliśmy również okazję spotkać naocznego świadka historii PRL –u, który nie tylko opowiadał nam o Macieju Frankiewiczu i przygodach jakie razem przeżyli, ale również uczestniczyliśmy w warsztatach drukowania ulotek na starych powielaczach.  Odbyliśmy podróż w kosmos podczas wizyty w Obserwatorium Uniwersytetu im. A. Mickiewicza.  Piątkowym wyjściem do kina zakończyliśmy zimowe półkolonie. Cieszymy się, że mogliśmy umilić dzieciom ten czas zimowych ferii , brak śniegu za oknem nie zepsuł nam humoru a szkoła choć na chwilę stała się miejscem przeznaczonym przede wszystkim na zabawę. Do zobaczenia latem…

Zdjęcia w galerii.