“Salezjańskie Lato 2014”

Obóz Publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej

„SALEZJAŃSKIE LATO 2014”

Jarkowice koło Karpacza

15-24.07.2014

Jarkowice – miejscowość karkonoska, położona wśród lasów i potoków górskich. Posiada wspaniałe walory lecznicze, klimatyczne, krajobrazowe i charakter miejscowości wypoczynkowej. Cisza, spokój, czyste powietrze, piękne krajobrazy i nieskażona przyroda.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „Pod Okrajem” w Jarkowicach k/Karpacza – położony na wysokości 600 m, posiadający specyficzny mikroklimat oraz piękny widok na przełęcz Okraj. Położenie Ośrodka stwarza niepowtarzalne możliwości wypoczynku i turystyki – z Przełęczy Okraj prowadzą szlaki na Śnieżkę i Szrenicę.

Pokoje 2 – 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym (WC, prysznic, umywalka) w pokojach.

Kadrę wychowawczą stanowić będą nauczyciele z naszej szkoły.

Wszyscy uczestnicy zostaną ubezpieczeni.

W programie obozu: wycieczki do Karpacza i Szklarskiej Poręby, piesze wycieczki w góry, zwiedzanie m. in. kopalni, Chaty Walońskiej, huty szkła oraz innych ciekawych miejsc, wyjazdy na basen – zatem 10 dni niezapomnianych wrażeń!

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie

Transport: autokar lux (również do dyspozycji na miejscu)

Koszt: 850 zł

Spotkanie organizacyjne: środa, 21.05.2014, godz. 17.00 – w naszej szkole

Informacje i zgłoszenia: Krzysztof Kłopocki, tel. 609-05-42-05, e-mail: salospoznan@wp.pl