“Dziad-owskie” przedstawienie

Klasa 1b PGS postanowiła zmierzyć się z klasykiem polskiej literatury czyli “Dziadami” Adama Mickiewicza. Aktorzy wykonali kawał dobrej roboty, ucząc się na pamięć tekstu XIX – wiecznego poety. Występ młodzieży w swym felietonie skomentował w ostatnim numerze “Salezjańskiej Gaduły” Janek Piechota z 2a PGS i pozwolę sobie zacytować jego fragment.

Oto co pisze nasz wnikliwy krytyk: W sprawie kreacji aktorskiej byłem również pozytywnie zaskoczony, co prawda pojawiły się błędy: przejęzyczenia czy stanie tyłem do sceny, ale wiem, że to rzecz zwykła i nieunikniona. […] Na pochwałę zasługują również Aniołki, ich matka, Guślarz, ale i cała ekipa, która dała z siebie wszystko, by zapewnić rozrywkę widzom, a to im się chwali.”

Zapraszamy do galerii, by zobaczyć zdjęcia z przedstawienia.