6B odpoczywa w 3mieście

Piękna pogoda, bezchmurne niebo czyli wymarzona pogoda na wycieczkę -tak właśnie było 23-25 kwietnia, gdy uczniowie klasy 6b wybrali się do Trójmiasta. Czas wypełniony był po brzegi – nie zabrakło standardowego zwiedzania: odwiedziliśmy Centrum Nauki Eksperyment, Monciak, Orłowski Klif, Kępę Redłowską, Dar Pomorza, spacerowaliśmy Skwerem Kościuszki, udało się również spróbować najsmaczniejszych pączków w Gdynii, płynąć statkiem po porcie czy wdrapać się po ogromnej ilości schodów na Kamienną Górę… a i tak nie udało mi się wymienić wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy. To co zasługuje na wyróżnienie to zaangażowanie uczniów w prace społeczne.W ogrodzie przed willą u Sióstr Serafitek, gdzie nocowaliśmy, pomogliśmy w porządkach na zewnątrz. Czyli działo się, oj….działo!

Zapraszamy do galerii na fotorelację z naszej podróży.