Kolejne sportowe sukcesy

Na biegu im. o. Jońca oprócz klas I – III PSSP, gimnazjum i liceum startowali też uczniowie z klas IV do VI. Najlepszy wynik uzyskała Jadwiga Wyrwińska z klasy VI A, która zwyciężyła w kategorii dziewcząt z roczników 2001 i młodsze. Warto podkreślić, że czas uzyskany przez nią, czyli 3:56,00 był lepszy od kolejnych zawodniczek o 30 sekund, a także lepszy od zwyciężczyni w kategorii I i II klas gimnazjalnych!!!

Również bardzo dobrze zaprezentował się Wiktor Kurzawski z VI B, który zajął w swoim biegu II miejsce. Miał na prawdę trudne zadanie, bo stawka była bardzo wyrównana.

Na najniższym stopniu podium stanęła zaś Maria Wyrwińska, która idzie w ślady starszej siostry i zaczyna osiągać coraz lepsze wyniki. Bardzo wysokie trzynaste miejsce w tej samej kategorii zajęła Martyna Wawrzyniak.

Pozostałe wyniki na stronie www.bieg-jonca.pl

Gratulujemy wyników i sportowej postawy!!!

Zapraszamy do galerii.