Nasi piłkarze niezwyciężeni

W kwietniu rozpoczęła się rywalizacja o Mistrzostwo Poznania w piłce nożnej pod nazwą Orlik Cup 2014. Oczywiście nie mogło w tych rozgrywkach zabraknąć naszej drużyny, która za rywali miała SP 14, SP 20, SP 18, SP 45 I, SP 45 II. W pierwszym meczu pokonaliśmy SP 45 I w stosunku 2:0 po golach zdobytych przez Wiktora i Bartka. W drugim meczu graliśmy z SP 18 i poradziliśmy sobie bez problemu notując kolejny wygrany mecz 3:0 po golach Dominika, Bartka i Wiktora.

Dzięki dwóm wygranym zajęliśmy I miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinału, w którym czekała druga drużyna SP 45. Zwycięstwo w tym meczu gwarantowało nam awans do finału turnieju eliminacyjnego oraz awans do kolejnej rundy rozgrywek. Spotkanie od początku do końca przebiegało pod nasze dyktando i wygraliśmy 4:0, a celnie do bramki strzelali Bartek, Wiktor, Dominik i Marcin. W finale zmierzyliśmy się ponownie z SP 45 I i ponownie byliśmy lepsi, tym razem wygrywając 3:1. Gole dla nas zdobyli Bartek dwie i jedną Dominik.

 

Skład drużyny: Jan Dziabaszewski, Marcin Pakuła, Dominik Skrzydlewski, Marc Brotier, Bartosz Kubacha, Wiktor Kurzawski, Antoni Parafiński, Paweł Winter, Antoni Janowski, Stanisław Kuczma, Wojciech Rudnicki.

Zdjęcia w galerii.