Nowa propozycja kółek plastycznych.

Witajcie. Nowa propozycja Kółek plastycznych – Piątkowe spotkania ze sztuką. Rozpoczynamy od 12:10.  
To edycja spotkań warsztatowo – teoretycznych. Uczestnicy spotkają i zmierzą się podczas wędrówki w świat sztuki z wieloma technikami i zagadnieniami artystycznymi. Program autorski realizowany jest dwubiegunowo, ma na celu rozwój manualny i poszerzenie wiedzy z zakresu sztuk pięknych. Dobór środków wyrazu został ułożony w sposób następujący: od sposobów reproduktywnych, odtwórczych po samodzielne realizacje i techniki łączone.
W projekcie zawierają się takie zajęcia jak : decupage, filc, analiza dzieła sztuki, kompozycja, eco-art, malarstwo na szkle, tempera, akwarela, olej, technika enkaustyczna, kalkografia, rysunek, tworzenie modeli przestrzennych opartych na motywach ludowych i poszanowaniu tradycji w tym biżuterii, naczyń, ubrań.  Serdecznie zapraszam! I oczywiście realizacja programów autorskich: Formy Fraktalne,  Leśne Przemiany i Design.
KOntakt: p. JUlia Kaczmarczyk-Piotrowska