Międzyświetlicowy Konkurs na Palmę Wielkanocną

W kwietniu uczniowie z klasy 2b- Karol Wyrwiński, Aniela Matusiak, Zosia Rudnicka, Nadia Antkowiak, Juliana Dziabaszewska, Karolina Kosla, Gosia Winter i Weronika Krygier uczestniczyli w Międzyświetlicowym Konkursie na Palmę Wielkanocną. Finał konkursu odbył się 10 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 55 w Poznaniu. Na miejscu przed ogłoszeniem wyników na uczniów czekało wiele atrakcji, m.in. zwiedzanie szkoły, pogawędka o tradycjach wielkanocnych, zajęcia plastyczne oraz słodki poczęstunek.

Konkurs ten miał na celu:

-wymianę doświadczeń i poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych,

-rozbudzenie zainteresowania polskimi tradycjami świątecznymi oraz symboliką ozdób wielkanocnych,

-rozwój umiejętności społecznych oraz integracja dzieci poprzez pracę w grupie.

 

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gratuluję wygranej 🙂

Zdjęcia tutaj.