„Nasza Piątka – dziś” – konkurs filmowy

Tematem przewodnim konkursu jest idea tegorocznego Szkolnego Dnia Patrona.

1. Konkurs jest adresowany do uczniów liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej (IV-VI).
  2. Do konkursu można zgłaszać filmy, reportaże, dokumenty, animacje komputerowe i poklatkowe.
  3. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie krótkiego filmu związanego z nami i naszymi patronami.
  4. W swoich produkcjach postarajcie się pokazać chłopców tak, jakby byli dziś wśród nas – uchwyćcie w kadrze ich pasje, radości, chęć życia, plany na przyszłość, a także to czym się kierowali – wiarę, miłość i rozum.
  5. Oceniana jest Wasza kreatywność!
  6. Pomoc! Zanim rozpoczniecie pracę na planie filmowym, poszukajcie odpowiedzi na pytanie: Czy możecie być tacy jak „Piątka”? Co nas łączy z bł. Piątką Poznańską?
  7. Czas projekcji nie może przekraczać 15 minut.
  8. Każda klasa powinna oddać przynajmniej jeden film konkursowy.
  9. Film proszę nagrać na płytę DVD lub CD (ewentualnie na pendrive’a) i oddać do dnia 9 czerwca do p. Katarzyny Rozali-Stępniak lub p.Karoliny Adamskiej.

POWODZENIA!