Gimnazjalisto! Czy wiesz co jesz?

Po niemal dziesięciu miesiącach pracy nad projektem gimnazjalnym Gimnazjalisto! Czy wiesz, co jesz?
Dnia  11 czerwca 2014 roku uczennice  Kamila Tarnowska, Małgorzata Chrościńska, Jadwiga Płuciennik, Zuzanna Rister,  Julia Czarnecka, Jowita Kwiatkowska, Martyna Maniacka zaprezentowały efekty swojej zespołowej pracy. Dziewczęta wygłosiły krótki wykład na temat składników odżywczych znajdujących się w żywności, dodatków do żywności oraz ich wpływu na życie i zdrowie człowieka. Przedstawiły również wyniki ankiety, którą przeprowadziły wśród uczniów naszej szkoły na temat codziennej diety. Przygotowały także smaczne i zdrowe przekąski, które powinny się znaleźć w diecie każdego gimnazjalisty. Zapraszamy do galerii.