Informacja z posiedzenia Rady Rodziców dnia 22 maja 2014r.

Podczas spotkania Rady Rodziców, które odbyło się 22 maja, podjęte zostały, między innymi decyzje o:
1. dofinansowaniu wycieczek szkolnych dla 6 uczniów, na łączną kwotę 2.090 zł,
2. przeznaczeniu 300 zł na organizację Dnia Sportu,
3. przekazaniu 600 zł jako dofinansowania zajęć na basenie dla dzieci uczestniczących w zajęciach z triathlonu,
4. dofinansowaniu półkolonii letnich na kwotę 1.200 zł.

Rada Rodziców pragnie podziękować wszystkim rodzicom, którzy rzetelnie i systematycznie wpłacają pieniądze na nasze konto.
Jednocześnie przypominamy, że jedynymi środkami, jaki Rada dysponuje są właśnie Państwa wpłaty.
W związku z tym zwracamy się prośbą do tych z Państwa, którzy mają jeszcze jakieś zobowiązania w stosunku do RR, by je jak najszybciej uregulowali. To tylko od rodziców zależy, na ile my, jako Rada, będziemy mogli wspierać dzieci z rodzin, które potrzebują pomocy finansowej.

Rada Rodziców zwraca się również do Państwa z prośbą o przekazywanie różnego rodzaju upominków (gadżetów), takich jak: breloczki, smycze itp.; które będą mogły być wykorzystane na nagrody podczas organizowanego przez szkołę DNIA SPORTU.