Na zielonej łące raz, dwa, trzy…!

14 czerwca wraz z uczniami i rodzicami klasy IIa PSSP  opuściliśmy miasto, by odpocząć na łonie natury. Pogoda od samego rana płatała figle. Nawet w drodze na nasz piknik lało, błyskało się. Jednak Boduszewo przywitało nas słońcem i błękitem nieba. Podzieleni na trzy grupy poszliśmy do lasu, by zmierzyć się z przygotowanymi zadaniami. Następnie regenerowaliśmy się przy ognisku, jedząc kiełbaski, przepyszne ciasta i rożne inne smakołyki! Jak na prawdziwe ognisko przystało – nie zabrakło śpiewów! Kto by pomyślał, że w polskim repertuarze można znaleźć tyle piosenek z nazwami zwierząt… Niemniej my się przekonaliśmy, że jest ich bardzo dużo, a śmiechu przy ich wyśpiewywaniu jeszcze więcej!

Na dzisiaj pozostaje nam oglądanie zdjęć i oczekiwanie na kolejną, wspólną „ucieczkę” za miasto.

Zapraszamy do galerii.