19 lipca Bieg Opel Szpot! – zmiana terminu

Zmiana terminu biegu Biegaj z OPEL SZOT. Po raz drugi w ponad 7-letniej już historii otwartych biegów z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” następuje zmiana terminu ich rozgrywania. Z uwagi na poznański triathlon, który odbędzie się właśnie w ostatnią sobotę miesiąca, czyli 26 lipca 2014 roku nad Maltą, zmuszeni jesteśmy przełożyć o tydzień naszą imprezę. Wyjątkowo zatem 72.bieg odbędzie się w sobotę 19 lipca !!!. Biuro, start i meta zlokalizowane zostaną na mecie Toru Regatowego Malta, czyli przy hangarach. Pozostałe szczegóły pozostają bez zmian. Biuro będzie czynne od godziny 9.30 do 10.50, start poprzedzony rozgrzewką nastąpi o godzinie 11-tej, trasa do pokonania, to tradycyjnie jedno okrążenie Malty, a zatem 5 300 metrów.

Ranking szkół po szóstym  w roku 2014 biegu
1. Zespół Szkół Salezjańskich w Poznaniu               829 pkt
2. Gimnazjum nr 43 w Poznaniu                              659 pkt
3. Gimnazjum nr 22 w Poznaniu                              613 pkt