Pierwszy tydzień za nami!

Minął pierwszy tydzień pierwszoklasistów w szkole. Są bardzo ambitni i ciekawi świata. Nie mają dość zadawania pytań i opowiadania o swoich doświadczeniach. Ciągle im mało zadań i ćwiczeń. Chcą już pisać w zeszytach, poznawać litery i zapisywać cyfry. Wszystko to jeszcze przed nimi. Mają na to cały obecny rok szkolny. Na razie pierwszoklasiści muszą przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości, troszeczkę odmiennej od tej przedszkolnej. Poznają nowych kolegów i koleżanki, nauczycieli i wychowawców.

W pierwszym dniu zajęć uczniowie zwiedzali szkołę. Zostali zaproszeni do gabinetu Pani Dyrektor Barbary Pierańskiej, poza tym odwiedzili pokój nauczycielski, bibliotekę, sekretariat… Nie przestawali się dziwić i zadawali mnóstwo pytań.
Życzymy im dalszego zapału do nauki i poznawania tego co nowe.

Dziękujemy też wszystkim, którzy wspierają pierwszoklasistów, dodając im otuchy uśmiechem, podając pomocną dłoń czy ocierając łzę, która się pojawia niepostrzeżenie. Dziękujemy 🙂