Ruszyły zajęcia artystyczne dla Gimnazjalistów. Zapraszamy na wystawę prac..

Pierwsze inicjujące uczniów zadanie artystyczne dotyczyło stworzenia szkolnej gazetki. Zawierało się ono w treściach takich jak: Oblicza mody, Mój cały świat, Morze Bałtyckie, Plama, Natura. Pięć zespołów zaangażowało się w zakomponowanie przestrzeni szkoły. Materiałami do pracy były prace plastyczne wykonane przez uczniów w roku 2013/2014. Stworzona ekspozycja stanowi dla nich niespodziankę. Bogato zagospodarowano, wykorzystano i wyeksponowano na niezależnych tablicach wystawę. Jest to  pierwsza z form organizacji przestrzeni szkoły angażująca w nowatorskie metody realizacji i przetwarzania zadanych treści. Grupy podjęły także próbę stworzenia i zakomponowania afiszy lub plakatów. Techniki zastosowane do wykonania prac: rysunek na papierze, malarstwo i orgiami. Udział kasy 2 a i b  PGS Plastyka zajęcia artystyczne.

Zapraszam do galerii.