“Majsterkowanie dla Wszystkich”

Już od piątku wystartują  zajęcia pozalekcyjne „Majsterkowanie dla Wszystkich” jedyne czego nam brakuje to przybory do realizacji zajęć technicznych.

Jeśli właśnie kończysz remont, jakaś deska stoi niepotrzebnie w kącie i się kurzy- przynieś na zajęcia dla Majsterkowiczów!

 Chętnie przymniemy również narzędzia i przybory do realizacji m.in. takie jak:

Imadła, młotki, płaskoszczypy uniwersalne, pilnik do metalu, przymiar kontowy, linijki stalowe, piły małe naprężane (cienki brzeszczot), wiertła komplet, statyw do wiertarki, imadło do wiertarki, okulary ochronne, skrzynka narzędziowa, podkładki z płyty HDF 15 szt. wielkość  50 x 35, klej na ciepło, papier ścierny, gwoździe, wkręty, lutownica transformatorowa, lutownica oporowa, cyna, kalafonia itp.

Bardzo dziękujemy za jakiekolwiek narzędzia i materiały!

Dzięki Tobie, nasz warsztat będzie idealny do tworzenia niezapomnianych prac Majsterkowicza!