Piknik klasy 3a PSSP

Czapki, chustki, aureolki, włosy niebieskie, różowe… różnokolorowe… W sobotę, 20 września wyjechaliśmy do Puszczy Zielonki na piknik. Było bardzo wesoło i twórczo, ponieważ na głowach uczestników pojawiły się przeróżne motywy, począwszy od kolorowych włosów, przez śmieszne kitki, wesołe kapelusze, po dredy, aureolki itp. Oprócz dobrego humoru wszystkich zaproszonych, jak zwykle dopisała nam pogoda. Ku naszej radości, dzień przed spotkaniem solidnie popadało. Dzięki temu otrzymaliśmy zgodę na rozpalenie ogniska (bo przecież cóż to za piknik bez kiełbaski?). Stół właściwie uginał się od przygotowanych przez rodziców rarytasów, sałatek, ciast… Oprócz części kulinarnej, była także sportowa. Przeciągaliśmy linę, a później dzieci grały w „4 ognie”. Cóż to były za emocje! Na szczęście, starczyło czasu na zwykłe rozmowy, pobycie razem czy pójście do pobliskiego lasku na grzyby. Sądząc po zbiorach, to w wielu domach w najbliższym czasie zagości zupka grzybowa. Przed nami mało sprzyjająca piknikom pora roku. Dzielnie, ale z lekką nutą niecierpliwości czekamy do wiosny!

Zapraszamy do galerii.