Biegaj po raz 74 z “Opel Szpot”

Cykl „Biegaj z Opel Szpot” na stałe wpisał się w kalendarz biegowych imprez Poznania, a impreza ma na celu popularyzację biegania. Uzyskiwane przez startujących czasy schodzą na dalszy plan, gdyż klasyfikacja drużyn (szkół) powstaje w oparciu o ilość uczestników.

W  ostatnią sobotę wakacji najszybciej trasę biegu pokonał Tomasz Stryczyński. Tata naszych uczniów, kto będzie pierwszy w kolejnym Biegu, Wiadomo już, że kolejny bieg cyklu odbędzie się w sobotę,

27 września, start o godz. 11:00 przy Amfiteatrze nad Jeziorem Maltańskim. Biuro biegu będzie czynne od godziny 9.30.

Zapraszam wszystkich:  Ostatni bieg tej edycji czyli bieg finałowy. Przed ostatnim biegiem mamy niewielką przewagę nad Gimnazjum nr 43.

Przypominam zmieniła się formuła rozgrywania biegu. Pobieramy opaskę na rękę i z tą opaską biegniemy od startu do mety, w biurze zawodów opaska zostanie przecięta, a osoba która dotarła do mety otrzymuje bon do losowania oraz zostaną zapisane punkty za start.Przypominam na przebycie 5,300m mamy 50 min.

Zapraszam wszystkich!