“Nocowanko” klasy 1B PGS

Nocą podobno wszystko wydaje się inne. Może bardziej tajemnicze… Czy o tej porze także szkoła odkrywa inne oblicze? Klasa I B miała okazję się o tym przekonać w minioną sobotę.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły gimnazjaliści zorganizowali swoje pierwsze nocowanko. Wiele się działo, na pewno nie zabrakło atrakcji. Tańczyliśmy, integrowaliśmy się podczas gier i zabaw, oglądaliśmy filmy. Zadbaliśmy o pokarm dla ducha i dla ciała. Nie mieliśmy zamiaru tylko… spać. Noc okazała się bardzo długa, a my nie marnowaliśmy cennego czasu. Zależało nam przecież na tym, żeby się lepiej poznać, co z pewnością się udało!

Ani się obejrzeliśmy, przywitał nas świt. Pożegnaliśmy się, myśląc już tylko o tym, by wyspać się w wygodnym łóżku, które czekało na nas w domu.

Jeśli wszystkie nasze spotkania będą tak wyjątkowe, to jesteśmy pewni, że nigdy nie będziemy się ze sobą nudzić! Mamy sporo czasu, by wymyślić jeszcze wiele atrakcji i okazji do spotkań.

Zdjęcia w galerii.