Pierwsza dyskoteka szkolna – w nowym roku szkolnym i w nowym miejscu.

Za nami pierwsza, w tym roku szkolnym, dyskoteka. Organizacją imprezy (przy współpracy z Samorządem Uczniowskim) zajęły się Oliwia Fabiś i Julia Nowicka. Muzykę serwowali Franciszek Wajdzik oraz Łukasz Kosicki. Mimo, że tłumów nie było, to wszyscy, którzy przybyli, bawili się od pierwszych minut rozpoczęcia imprezy i pierwszych taktów muzyki. Wypróbowaliśmy nowe miejsce jakim jest hol szkoły – o wrażenia polecam zapytać tych, którzy byli i się bawili. To pierwsza, ale pewnie nie ostatnia dyskoteka szkolna. Samorząd Uczniowski już dziś zaprasza na organizowane dla Was – drodzy gimnazjaliści i licealiści, imprezy. Serdecznie dziękuję Julii i Oliwii za pomoc w organizacji zabawy oraz Frankowi i Łukaszowi za muzykę i szybkie porządki po.

Za pomoc w organizacji i opiekę nad uczniami w czasie dyskoteki dziękuję także pani Anicie Stawik.