Powitanie jesieni w klasach 1-3 PSSP

Pierwszy dzień jesieni już za nami. Oj, działo się dziś w pogodzie, ale również na naszych lekcjach.

W klasach zagościła spokojna i kolorowa Pani Jesień, przywitana pięknymi, jesiennymi nakryciami głów. Uczniowie m.in. słuchali i uczyli się wierszy o jesieni, szukali odpowiedzi na jesienne zagadki, tworzyli życzliwe liściki i na końcu (gdy wyszło już słońce) wybrali się na wyprawę w poszukiwaniu jesieni, połączoną z gimnastyką na świeżym powietrzu.  Pragniemy się pochwalić, że wszystkie kapelusze prezentowały się wspaniale. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za zaangażowanie i pomoc w utworzeniu prawdziwych, jesiennych arcydzieł.

Życzymy wszystkim pięknej, kolorowej, złotej polskiej jesieni i zapraszamy do galerii!