Spotkanie integracyjne licealistów

23 września, jak co roku od czterech już lat, klasa druga PSLO urządziła spotkanie powitalne dla tegorocznych pierwszaków. Zaproszeni byli wszyscy obecni licealiści wraz z wychowawcami oraz nasi absolwenci. Ku radości organizatorów goście nie zawiedli i w zabawie mogły uczestniczyć aż trzy drużyny: klasy pierwszej, klasy maturalnej i absolwentów (klasa druga zajęła się prowadzeniem konkurencji oraz sędziowaniem). Atmosfera od początku była bardzo dobra, nawet najdziwniejsze zadania nie zniechęcały zawodników i w szybkim tempie doszliśmy do punktu kulminacyjnego – uroczystego przyrzeczenia świeżo upieczonych licealistów z klasy pierwszej. Nowicjusze otrzymali pisemne potwierdzenie, iż “PSLO to najlepszy wybór”, po czym rozpoczęły się tańce i poczęstunek.

Przebieg spotkania został utrwalony na zdjęciach – zapraszamy do galerii!