Owocna współpraca z okazji Dnia Przedszkolaka

„Jesienią, jesienią sady się rumienią, czerwone jabłuszka między zielenią…”.

W klasach 1-3 zrobiło się równie kolorowo i jesiennie, a współpraca układała się bardzo owocnie. Połączył nas wspólny, specjalny projekt. Każdy z uczniów nauczania początkowego odrysował swoje dłonie, wyciął i pokolorował jesiennie, zapisując na tak powstałym listku życzliwe słówko, kierowane do Przedszkolaków z okazji ich święta.

Następnie nasi pierwszoklasiści, którzy jeszcze niedawno sami byli w przedszkolu, stworzyli piękne, kolorowe drzewka dobrych życzeń, a następnie krocząc w słonecznym orszaku, przekazali, w imieniu całej naszej społeczności, tak powstałe laurki i życzenia, dwóm znajdującym się w sąsiedztwie przedszkolom.

Dziękujemy nauczycielom i Wam, Drodzy Uczniowie, że przyłączyliście się do wspólnego przedsięwzięcia.

Z kolei dla wszystkich znanych i nieznanych maluszków mamy specjalne życzenia:

Kochane Przedszkolaczki!

Przyjmijcie, proszę, nasze skromne życzenia,

Niech się Wam spełnią wszystkie pragnienia,

Niech słonko zawsze Wam jasno świeci,

Radujcie się tak, jak umieją tylko dzieci.

O wielkiej Miłości nie zapominajcie,

W przyjaźni i dobrym zdrowiu  trwajcie!

Uczniowie Salezjańskiej Szkoły tego Wam życzą,

Bo o czasach przedszkolnych myślą ze słodyczą!

Zapraszamy do galerii.