Dzień Chłopaka w IB PGS

Dziewczyny z okazji tegorocznych obchodów dnia chłopaka zorganizowały swoim kolegom podchody. Panowie musieli zmierzyć się  z wieloma trudnymi zadaniami. To nie była bułka z masłem, ale wszyscy poradzili sobie znakomicie.

Ten dzień okazał się bardzo bogaty w atrakcje. Meta zabawy czekała na jej uczestników  w klasie nr 104. Tam chłopcy musieli podjąć kolejne wyzwanie – wziąć udział w pokazie mody! Wcześniej przebrali się w kolorowe stroje, które trzeba było najpierw odpowiednio połączyć. Jurorki zdecydowały, że na wybiegu najlepiej radził sobie  –  Antek Parafiński.

Później panowie spróbowali swoich sił w zabawie “1 z 12”, która była modyfikacją popularnego teleturnieju. Z potyczki tej zwycięsko wyszedł  –  Jerzy Kaczmarek.

Nagroda czekała jednak wszystkich. To przecież święto każdego chłopaka. Wśród gwaru ożywionych rozmów wspólnie zjedliśmy słodki poczęstunek. Dziewczyny pewnie już zastanawiają się, jakie atrakcje czekają na nie 8 marca.

Panowie, macie wysoko postawioną poprzeczkę!

Zapraszamy do galerii.