Słówko na dobry początek tygodnia

Jubileuszowy Rok – przeżywany przez Rodzinę Salezjańską na całym świecie z okazji 200 rocznicy urodzin Księdza Bosko – jest okazją do różnych spotkań i inicjatyw.
Dlatego, aby lepiej przygotować się na to niezwykłe wydarzenie, będziemy zaczynać tydzień z Księdzem Bosko.
Kochani Byli Wychowankowie Salezjańscy, nasz wspaniały Ojciec i Nauczyciel Młodzieży wypowiedział przez całe swoje życie bardzo dużo pięknych i mądrych słów do swoich wychowanków. Za jego przykładem pragnę i ja co tydzień przekazywać wam jego słowa.

“Kto chce owocnie pracować, musi mieć miłość w sercu i cierpliwość w działaniu”


Jakże prawdziwe są to słowa. Na pewno każdy z nas wie, jak trudno być cierpliwym. Zwłaszcza w dzisiejszym świecie kiedy wszyscy gdzieś biegną, spieszą się i często cierpliwość to ostatnia rzecz, o której chcieliby myśleć. Mimo wszystko, życzę wam, aby miłość w sercu i cierpliwość w działaniu nigdy Was nie opuszczała.

Dobrego tygodnia:)