Spotkanie Wychowanków Szkół Salezjańskich w Tarnowskich Górach

W dniach 6-7 października w Tarnowskich Górach odbyło się spotkanie wychowanków szkół salezjańskich. Obecnie w Rodzinie Salezjańskiej przeżywamy jubileuszowy rok – ostatni rok przygotowań do 200 rocznicy urodzin Księdza Bosko.Integracja, wspólne zabawy i modlitwy, rywalizacja sportowa w dwóch dyscyplinach: piłce nożnej i siatkówce oraz spotkanie  samorządów szkolnych wypełniły czas niespełna dwóch dni. Bardzo dziękuję przedstawicielom wychowanków naszych szkół za wzorową postawę i zaangażowanie podczas rozgrywek sportowych. Podczas rywalizacji sportowych drużyna dziewcząt oraz chłopców zajęła drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy! Pragniemy również  podziękować Księdzu Dyrektorowi Arkadiuszowi Szymczakowi oraz rodzicom za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

Zapraszamy do galerii.