Pasowanie pierwszoklasistów

W poniedziałek, 20 października, odbyło się pasowanie pierwszych klas szkoły podstawowej. Wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej oraz rodziny pierwszoklasistów zgromadzili się na wspólnej Eucharystii, po której odbyło się krótkie wystąpienie oraz ślubowanie i pasowanie na ucznia. Mszę oraz występ dzieci uświetnił chór szkolny i zespół instrumentalny pod dyrekcją pani Arlety Lehwark.

Po uroczystości w kościele, uczniowie klas pierwszych wrócili do swoich sal, by wspólnie z rodzicami świętować przy zorganizowanym, słodkim poczęstunku. Dziękujemy wszystkim rodzicom, dziadkom i uczniom za przybycie, za modlitwę, śpiew i wszelką pomoc w organizacji pasowania. Dziękujemy nauczycielom i uczniom starszych klas, którzy uświetnili naszą uroczystość i okazali naszym pierwszoklasistom wiele serdeczności.

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.