Wernisaż “Mgnienia z natury”

Uczniowie Publiczne Gimnazjum Salezjańskiego z Poznania zostali zakwalifikowani do wystawy i konkursu pt: Mgnienia z natury.

Do prezentacji zakwalifikowały się prace autorstwa:  Barbary Janowskiej, Franciszka Korpika, Aleksandry Skorupki.

MGNIENIA Z NATURY 2014

Wernisaż 06.11.2014

o godz.17:30

w sali „PIWNICA” w Komornikach

Wystawa pod honorowym patronatem: Dyrektora WPN Wielkopolskiego Parku Narodowego Adama Kaczmarka, Wójta Gminy Komorniki Jana Brody i Przewodniczącego Rady Gminy Mariana Adamskiego

Propozycja wystawiennicza Gminnego Ośrodka Kultury w Komornikach odnosi się do popularyzacji sztuki inspirowanej przyrodą. Mgnienia z natury była to inicjatywa dwóch artystów, którzy od dwóch lat wystawiają swoje prace. Duet Julia Kaczmarczyk-Piotrowska, Jerzy Kubacki a następnie trio Krzysztof Tomasiak współtworzyli to wydarzenie. Tym razem do udziału zapraszamy wszystkich, których twórczość inspirowana jest pięknem przyrody. Tych, którzy z pasją fotografują, rzeźbią, malują lub piszą. Wystawa wpisuje się w nowe cele Gminnego Ośrodka Kultury jakim jest tworzenie świetlicy edukacyjnej dla dzieci.