Serce dla Lwowa

Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Poznaniu wraz z Szkolnym Kołem Wolontariatu zaprasza do zbiórki żywności w dniach 4.11.2014 – 18.11.2014.
Zbieramy:
– trwałą  żywność (konserwy mięsne i rybne, olej, kasza, mąka, cukier, kawa, kakao, herbata, zupy w proszku, budyń, kisiel, galaretki itp.),
– słodycze (czekolada, cukierki, wafle, herbatniki, batony, guma do żucia itp.),
– artykuły higieniczne i opatrunkowe (proszek do prania, pastę do zębów, mydło, szampon, płyn do naczyń, bandaże, opatrunki, plastry),
– artykuły szkolne (zeszyty, bloki rysunkowe, kredki, plastelina, długopisy, różne przybory szkolne),
– zabawki, płyty DVD z bajkami, piosenkami itp.
– nowe książki – bajki i literatura dla dzieci, które znajdą się w paczkach na św. Mikołaja.
Dary trafią do ośrodka salezjańskiego przy kościele św. Piotra i Pawła w Przemyślanach a także do pięciu parafii rzymskokatolickich we Lwowie oraz kościoła w Rohatynie i  Brzeżanach.
Każda klasa w swojej sali przygotowuje karton, do którego w czasie trwania akcji składa potrzebne artykuły.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję!