Słodkie czwartki

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów naszej szkoły do zaangażowania się w inicjatywę „słodkich czwartków”.
„Słodkie czwartki”- to propozycja Rady Rodziców mająca na celu zasilenie budżetu i tym samym, zgromadzenie dodatkowych środków na dofinansowanie wycieczek, nagród dla uczniów, czy obchodów Dnia Patronów naszej Szkoły. Polega ona na sprzedaży ciast, upieczonych przez rodziców wyznaczonych klas. Prosimy, by rodzice z wyznaczonych klas, pokrojone ciasta dostarczyli do Szkoły do godziny 8.30. Samą sprzedażą zajmą się uczniowie PSLO. W miesiącu maju, kiedy odbywać się będą matury, sprzedaży ciast podejmą się rodzice. Uczniowie, którzy zajmować będą się sprzedażą ciast zaopatrzeni zostaną w instrukcję dotyczącą zasad higieny i estetyki a także sposobu zabezpieczenia pozyskanych pieniędzy. „Słodkie czwartki” odbywać się będą cyklicznie, co dwa miesiące w drugi czwartek miesiąca (w styczniu – 3 czwartek).
Do upieczenia ciast w pierwszym terminie – 20.11.2014 – wyznaczone zostały klasy 2a,2b,3a,3b PGS. Mamy nadzieję, że „słodkie czwartki” staną się niebawem miłym i pożądanym akcentem szkolnej tradycji.

RADA RODZICÓW