I jak integracja …

Klasa I b już na dobre zadomowiła się w gimnazjum. Jej uczniowie mają wiele świetnych pomysłów, które chętnie realizują. Tym razem wyszli z ciekawą inicjatywą wyprawy na kręgle. Wiadomo nie od dziś, że nic tak nie integruje, jak świetna zabawa.

Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Śmiechu i wspólnych żartów nie brakowało. Oczywiście, gdy uczniowie tylko weszli na tor, obudziło się w nich również pragnienie rywalizacji. Każdy był zmobilizowany, by osiągać jak najlepsze rezultaty.

Maksymalna koncentracja, niepowtarzalna technika i odpowiednia siła oraz gorący doping to niezawodne składniki sukcesu. Współzawodnictwo wzbudzało wiele emocji, ale nikt nie zapominał, że ma być to przede wszystkim dobra zabawa.

Dzięki niej wszyscy mogli się lepiej poznać. Na pewno wkrótce wpadnie im do głowy kolejny pomysł, jak twórczo spędzać wspólny czas.

Zapraszamy do galerii.