Godzina Kodowania – spróbuj zmierzyć się z technologią …

Godzina Kodowania to pierwszy krok w podróży do wiedzy o tym, jak działa nowoczesna technologia i jak tworzyć w niej nowe aplikacje. To możliwość zasmakowania prawdziwej informatyki w czasie 60 minut. Podczas Tygodnia Informatyki (Computer Science Education Week, 9-15 grudnia) spodziewamy się, że ponad 10 milionów osób z całego świata w wieku od 6 do 106 lat przyłączy się do naszej akcji. W Godzinie Kodowania można brać udział będąc w szkole lub na uczelni, w miejscu pracy, w domu lub w dowolnym innym miejscu. Musisz mieć jedynie godzinę czasu i osiągalny Internet z Twojego komputera lub urządzenia mobilnego. Postępuj zgodnie z kolejnymi krokami, aby być razem z nami. Życzymy powodzenia i sukcesów, a przede wszystkim dobrej zabawy! Możesz wybrać dowolny termin przystąpienia do niej.

Więcej informacji TUTAJ!!

Kliknij  – Zacznij teraz!